DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Hviezda z Ferihy skončila vo väzení: Zločin v sebaobrane

22. 06 2020 16:00 | jt
Feriha
Feriha Foto: Calinos Entertainment

V "base" si posedí niekoľko rokov.

Už dnes večer o 21:30 sa vracia na Doma turecký seriál Matky a dcéry. V hlavných úlohách nového príbehu z krajiny polmesiaca sa vám predstavia známe herečky Cansu Dere (známa stvárnením hlavných hrdiniek v seriáloch Sila, Ezel, Sultán) a Vahide Perçin (Zehra z Ferihy).

Matky a dcéry
Foto: Global Agency
 


A práve druhá menovaná - Vahide Perçin, stvárňuje v seriáli Matky a dcéry Cansuinu seriálovú matku Gönül. Postava Zeynep (Cansu Dere) však identitu svojej biologickej matky nepozná. Gönül totiž zabila jej otca, keď bola Zeynep ešte dieťa. Gönül bola následne odsúdená a skončila vo väzení. Napriek tomu, že Zeynep jej adoptívna matka milovala a vychovávala ako svoje vlastné dieťa, zo Zeynep vyrástla osamelá, introvertná dievčina, pretože sa stále cítila ako sirota.

Matky a dcéry
Foto: Global Agency
 

Po absolvovaní vysokej školy sa Zeynep chcela začleniť ako fotografka do univerzitnej skupiny, ktorá po krajine pozoruje migráciu vtákov. Keďže byrokracia oddialila tieto jej plány, rozhodla sa počas čakania vziať inú prácu. Začala pracovať ako učiteľka, ale toto zamestnanie sa jej veľmi nepáči, pretože jej povaha je chladná a rezervovaná. V triede však spoznáva malú Melek (Beren Gökyıldız), ktorá jej život navždy zmení.

Melek je pozitívne, pracovité a veselé dieťa, ktoré má radosť zo života aj napriek fyzickému a emocionálnemu násiliu, ktorému je vystavené doma. Keď Zeynep dostane správu o svojom odchode na 6-mesačný cestovný program, zastaví sa pri Melekinom dome, aby sa rozlúčila. Zistí však, že Melek bola zanechaná napospas smrti v odpadkovom vreci. Tento šokujúci moment sa pre Zeynep stáva životným míľnikom. Jej poslaním je teraz Melek zachrániť!
Matky a dcéry
Foto: Global Agency
 

Nájdu si Matky a dcéry k sebe cestu? Sledujte už oddnes vždy od pondelka do štvrtka o 21:20 na Doma!

 
 

 

Komentáre ( 0)