DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • OD 22. JÚNA •

Matky a dcéry: 11. a 12. epizóda

29. 06 2020 23:00 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 11. a 12. epizóda
Matky a dcéry: 11. a 12. epizóda Foto: Global Agency

Duru si ako prvá dá dve a dve dokopy, keď si spomenie na svoje dva rozhovory s novinárom Alim. Úplne ju to vykoľají...

Dnešný deň sa pre Gönül (Vahide Perçin) vôbec nezačne dobre - najprv ju na smrť vydesí pohľad na dokaličenú Zeynep (Cansu Dere) a vzápätí úplne dorazí výhražný telefonát od Cahide (Gülenay Kalkan)... Aspoňže tá najdôležitejšia vec sa dnes podarí – vďaka riaditeľovi školy, ktorého srdce obmäkčia Turnine (Beren Gökyildiz) slová, ktoré tnú do živého, a pohľad na Zeynepino zranenie. Cengiz (Berkay Ateş) vybaví Şule (Gonca Vuslateri) nový džob v jednom z istanbulských vykričaných domov. Gamze (Alize Gördüm) na chvíľu zabudne pred sestrami predstierať, keď po prvýkrát pocíti kopnutie svojho bábätka... Zeynep obleje ľadový pot, keď jej zavolá Şule a požiada ju o stretnutie v neďalekej reštaurácii, hneď teraz. A hoci nie bezdôvodne začína podliehať panike, bez váhania súhlasí, pretože chce vedieť, čo od nej tá žena, ktorú svoju dcérku bezcitne vyhodila ako vrece odpadkov, vlastne chce. No nech očakávala čokoľvek, Şuleino hlboké zúfalstvo zmiešané s hnevom spôsobeným bezmocnosťou ju zasiahne nepripravenú.

Malá Melek je v takom šoku, keď v telefóne začuje Şule, že z nej mimovoľne vyletí zradné slovíčko „Mama...“ Nanešťastie ju však začuje nielen jej výčitkami kvárená mama, ale i Cahide – a tá chce vedieť pravdu! Duru (Ahsen Eroğlu) si ako prvá dá dve a dve dokopy, keď si spomenie na svoje dva rozhovory s novinárom Alim (Can Nergis). Úplne ju to vykoľají, preto Zeynep ihneď konfrontuje pred mamou a sestrou, takže jej neostáva nič iné, ako vyjsť s pravdou von a dúfať v zázrak.

Zdá sa, že Cahide stále ešte nepochopila, aké silné puto spája jej dcéru s dievčatkom, ktoré si so sebou priviezla z Bandırmy. Inak by ju totiž nemohla požiadať o nemožné...

Sledujte v utorok, 30. júna, o 21.25!

 

Žiadna maska na svete, ani tá najdokonalejšia, človeka neochráni pred sebou samým...

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Matky a dcéry - v pondelok až štvrtok o 21.30!
Sledujte celé epizody na