DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • OD 22. JÚNA •

Matky a dcéry: 15. a 16. epizóda

01. 07 2020 23:20 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 15. a 16. epizóda
Matky a dcéry: 15. a 16. epizóda Foto: Global Agency

Duru si je istá, že Şule klame, len sa tak práši – že chce Zeynep a Turnu rozdeliť! A nanešťastie sa nemýli...

Po odchode z vily nájdu Zeynep (Cansu Dere) a Turna (Beren Gökyildiz) útočisko v Gönülinom (Vahide Perçin) malom bytíku nad obchodom. Ali (Can Nergis) presne vie, ako poriadne utlmiť soptiacu Şule (Gonca Vuslateri), ktorá akosi „pozabudla“, ako ľahostajne a neľudsky sa k dcérke správala pred jej zmiznutím a teraz nenávistne chrlí na Zeynepinu adresu jednu nehoráznu urážku za druhou! Duru (Ahsen Eroğlu) a Gamze (Alize Gördüm) si zúrivo vbehnú do vlasov kvôli rozdielnym názorom na Zeynep a to, či je alebo nie je ich sestra. Cahide (Gülenay Kalkan) z toho puká srdce... Cengiza (Berkay Ateş) razom prejde dobrá nálada i arogantné maniere, keď ho z vyšetrovacej väzby prevezú do väzenia. Ošetrujúci lekár má pre Gönül zlé správy, ktoré nesúvisia s nedávnou nehodou, ale s jej predošlými opakovanými mdlobami – a desivú prognózu... Ťažko povedať, či to Şule myslí vážne, alebo len hovorí to, čo podľa nej chce Ali počuť, no zdá sa, že napokon pristane na návrh, aby Melek nechala žiť so Zeynep. Na rozdiel od mladého novinára však Zeynep, Duru i jej priateľ Sarp (Umur Yiğit Vanlı) o úprimnosti jej slov vážne pochybujú!

Keď Zeynep a Turna nazrú do zverimexu, v snahe nájsť Gönül vhodný darček k narodeninám, dievčatko úplne ochromia spomienky na milovaného králička Sakıza a jeho strašný koniec... Po tom, čo si náhodou vypočula časť Şuleinho telefonátu s Cengizom si je Duru už absolútne istá, že tá otrasná ženská klame, len sa tak práši – že chce Zeynep a Turnu rozdeliť! A nanešťastie sa už zakrátko ukáže, že sa nemýli...

Ali sa pri rešeršovaní v minulosti Şule dozvie od istej starej dámy dôležitú časť jej trpkého životného príbehu – o období, keď krátko po strate životnej lásky prišla úplne o všetko.

Sledujte vo štvrtok, 2. júla, o 21.25!

 

Krv je síce hustejšia než voda, no len krv rodinu nerobí - a keď ide o lásku... Vôbec na nej nezáleží!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Matky a dcéry - v pondelok až štvrtok o 21.25!
Sledujte celé epizody na