DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • OD 22. JÚNA •

Matky a dcéry: 23. a 24. epizóda

08. 07 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 23. a 24. epizóda
Matky a dcéry: 23. a 24. epizóda Foto: Global Agency

Aby ochránila tú, ktorá hlboko v jej srdci navždy zostane jej mamou, je Melek odhodlaná pretvarovať sa hoc aj do konca života!

Rifat nehanebne využíva, že má nešťastnú Zeynep (Cansu Dere) úplne v hrsti a pod ďalšou falošnou zámienkou z nej opäť vytiahne nemalé peniaze. Ani sa nemusí veľmi snažiť, stačí len... Spomenúť Turnu (Beren Gökyildiz). Vďaka známej s dobrými stykmi v kruhoch, do ktorých sa bežný smrteľník len tak nedostane, sa Gönül (Vahide Perçin) podarí nielen zistiť, kde teraz pracuje Şule (Gonca Vuslateri), ale i porozprávať sa s ňou - tak otvorene, ako po návrate z väzenia ešte s nikým nehovorila... Sarp (Umur Yiğit Vanlı) sa už ani nesnaží skrývať, že príšerne žiarli na Duru (Ahsen Eroğlu), ktorá si na jeho vkus akosi priveľmi rozumie s Alim (Can Nergis). Cahide (Gülenay Kalkan) tak veľmi rozhnevá, keď sa dozvie o tom, čo spravila Gönül, že sa opäť vyberie do jej obchodíku a zahrnie ju ďalšími výčitkami a urážkami. Lenže tentoraz... Neodíde ako víťaz. Zúrivý hnev však zahmlí i úsudok Şule, ktorá chce vytrestať dcéru za to, že inú ženu volá mamou a raz a navždy ju od nej oddeliť – tým, že Zeynep obviní z únosu! Cengiz (Berkay Ateş) zistí, že Rifat je v kontakte so Zeynep.

Aby ochránila tú, ktorá hlboko v jej srdci je a navždy aj zostane jej pravou mamou, je malá Melek odhodlaná pretvarovať sa hoc aj do konca života, že je rada opäť so Şule a násilníkom Cengizom! Majiteľa nočného klubu, v ktorom Şule pracuje, pochopiteľne vôbec nepoteší, keď mu doň kvôli nej a Cengizovi vpochoduje kriminálka, preto ich oboch namieste vyrazí. Zúrivý Cengiz si zlosť vyleje Şule, z ktorej si pred šokovaným Rifatom a na smrť vystrašenou Melek spraví boxovací vak... Nepochybne i preto sa hrdinské dievčatko so slzami na krajíčku správa tak čudne strojene, ako pokazená bábika so zotrvačníkom, keď ju na druhý deň Cengiz s Rifatom zavezú za Zeynep...

Ignorujúc nepríjemný zvieravý pocit v žalúdku sa Gönül vyberie na miesto, kam sa tí, čo majú šťastie a smú odtiaľ odísť, zvyčajne nikdy dobrovoľne nevracajú – do väznice.

Sledujte vo štvrtok, 9. júla, o 21.25!

 

Doráňanému srdcu, ktoré sa pred svetom chráni múrom predstierania, rozumie len srdce, čo prežilo podobné peklo...

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Matky a dcéry - v pondelok až štvrtok o 21.25!
Sledujte celé epizody na