DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 25. a 26. epizóda

22. 01 2018 22:30 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 25. a 26. epizóda
Matky a dcéry: 25. a 26. epizóda Foto: Global Agency

Hoci sa Zeynep zaprisahala, že Gönül už viac nevpustí do svojho života, napokon opäť zaklope na jej dvere a požiada ju o pomoc.

Komisár, ktorý vyšetroval Melekino (Beren Gökyildiz) zmiznutie, sa spolu so sociálnou pracovníčkou dostaví neohlásenú kontrolu do Rifatovho bytu. Pri pohľade na Şuleine (Gonca Vuslateri) modriny sa obom v tvárach jasne odráža, čo si o nej, Cengizovi (Berkay Ateş) a tom, čo sa pod ich strechou deje, obaja myslia... Zeynep (Cansu Dere) je rozhodnutá dať Cengizovi, čo chce, aby jej vrátili milovanú dcérku. Lenže banka jej takú vysokú pôžičku nedá a mama Cahide (Gülenay Kalkan) jej pomôcť dôrazne odmietne. Keď Şule zistí, že Melek samu seba stále vníma ako Turnu, pochytí ju amok a hystericky vzlykajúc poničí dcére aj tých pár krehučkých pút, ktoré ju spájali s jej šťastnejším životom... Zeynep je sklamaná, keď ju aj Ali (Can Nergis) varuje, aby Cengizovi žiadne peniaze nedávala, pretože len sprosto využíva jej lásku k dcére. Gamze (Alize Gördüm) a Zeynep sú v šoku, keď im Duru (Ahsen Eroğlu) navrhne spôsob, ako získať peniaze pre vydierača Cengiza aj bez maminej pomoci a súhlasu. Hrdá Zeynep síce odmietne prijať pomoc od Gönül (Vahide Perçin), no vďaka Alimu, ktorý odhalí niečo naozaj neuveriteľné, sa napokon odhodlá opäť za ňou zájsť a konečne jej položiť otázku, ktorá jej už celé roky neschádza z mysle... „Prečo?“

Cahide chystá dievčatám prekvapenie – netušiac, že ony neplánovane pripravia jedno obrovské jej. Keď sa Cengiz nedostaví na dohodnuté stretnutie a opakovane nedvíha telefón, začne Zeynep podliehať panike. Je taká zúfalá, že hoci sa zaprisahala, že Gönül už viac nevpustí do svojho života, napokon opäť zaklope na jej dvere a požiada ju o pomoc. Zrejme to tak chcel sám osud, že krátko nato sa v obchodíku objaví i žena, ktorá Gönül preklína posledných 24 rokov. Žena, po ktorej pomenovala svoju milovanú dcéru... Jej svokra Zeynep (Meral Çetinkaya).

V Rifatovom dome sa už i tak dosť vystrašenej Zeynep naskytne desivý pohľad, z ktorého tuhne krv v žilách...

Sledujte v utorok, 23. januára, o 20.30!

Ani horúce slzy, ani krik, hocako hlasný a zúrivý, ešte nikomu nepomohli získať si niečiu lásku...

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Matky a dcéry: FINÁLE - vo štvrtok, 15. marca, o 20.30!
Sledujte celé epizody na