DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 29. a 30. epizóda

14. 07 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 29. a 30. epizóda
Matky a dcéry: 29. a 30. epizóda Foto: Global Agency

Turna chce prekvapiť Zeynep a Duru vlastnoručne urobenými raňajkami, nešťastne sa však pošmykne a zraní sa...

Aby ochránila Zeynep (Cansu Dere) pred prípadnými ďalšími problémami, a tak trochu i sama seba pred ďalším žiaľom, oklame Gönül (Vahide Perçin) svoju svokru Zeynep (Meral Çetinkaya), že nevie, kde je dnes jej dcéra. Duru (Ahsen Eroğlu) je prekvapená, keď jej Zeynep prezradí, ako sa dozvedela o tom, že Cahide (Gülenay Kalkan) za ňu zaplatila jej skutočnej mame - že tá žena ju po rokoch sama vyhľadala! Malá Turna (Beren Gökyildiz) má panický strach, že svoju novú mamičku už viac neuvidí. Nie je hlúpa, ani naivná a veľmi dobre vie, čo všetko sa počas jej výsluchu na polícii môže pokaziť... Keď Şule (Gonca Vuslateri) príde opäť požiadať Gönül o pomoc, znovu si bolestne uvedomí, ako veľa má zjavne s touto nešťastnou ženou spoločné. Cahide neverí vlastným ušiam, keď jej potenciálna svatka direktívne oznámi, že rozchod Gamze (Alize Gördüm) a jej syna Merta (Ali Süreyya Tuncer) skrátka nepripadá do úvahy, a preto svadba bude - a basta! Stačí len pár neistých odpovedí na jeho otázky a komisár Sinan (Serhat Teoman) si je istý, že Zeynep niečo skrýva. To mu vzápätí potvrdia i informácie od kolegu, ktorý preveruje jej minulosť a zázemie. Gamze sa opäť stretne s príťažlivým Ramom (Erdi Bolat), do ktorého nedávno nabúrala. Şule je v šoku, keď sa dozvie, čo ani Zeynep ešte o Gönül nevie.

Zeynep požiada Cahide o stretnutie. Nechce ju opäť zaťahovať do svojich problémov, len vyrovnať istý dlh, ktorý jej ťaží svedomie a ktorý ešte viac vyhrotil vzťahy v rodine, ktorej súčasťou ešte donedávna bola i ona. Turna chce prekvapiť Zeynep a Duru vlastnoručne urobenými raňajkami, nešťastne sa však pošmykne a zraní sa... Do nemocnice ju však vziať nemôžu, pretože všetky noviny dnes priniesli článok o stratenej Melek i s jej veľkou fotkou!

Gamze rozladí, keď na ňu okrem Mertovej mamy začne vyvíjať tlak i tá jej, ešte viac však ďalšie stretnutie s jej bývalým. Cengiz (Berkay Ateş) sa preberie z kómy...

Sledujte v stredu, 15. júla, o 21.30!

 

Deti i dospelí majú zvyčajne najväčší strach z rovnakej veci - zo straty toho, koho najviac milujú...

 

Komentáre (0)