Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 45. a 46. epizóda

28. 07 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 45. a 46. epizóda
Matky a dcéry: 45. a 46. epizóda Foto: Global Agency

Keďže Cengizova zúrivosť je zjavne silnejšia i ako prirodzený pud sebazáchovy, možno by ešte dnes večer zomrel – nebyť Turny.

Hoci sa utrápená Zeynep (Cansu Dere) láskavému Sinanovi (Serhat Teoman) postupne otvára, predsa len má strach povedať mu úplne všetko. Obzvlášť, keď ide o Turnu (Beren Gökyildiz). A tak o Cengizových (Berkay Ateş) nových vydieračských požiadavkách povie len mame Cahide (Gülenay Kalkan) a sestrám Gamze (Alize Gördüm) a Duru (Ahsen Eroğlu). Ali (Can Nergis) je práve u Gönül (Vahide Perçin), keď mu napriek výslovnému nesúhlasu Zeynep zavolá vystrašená Duru, povie mu, čo sa deje a požiada ho o pomoc... Aj keď sa stále nemôžu vystáť, pre záchranu dievčatka, ktorému chcú byť obe mamou, sa Zeynep a Şule (Gonca Vuslateri) spoja a vydajú sa po stopách Cengizovej novej milenky Dilary. To však neznamená že Şule prestane urážať Zeynep a spochybňovať nielen úprimnosť jej citov k dcérke, ale i neodbytný pocit, že je Turna v nebezpečenstve. Po sľubnej stope sa však vydajú aj Gönül a Ali, ktorý sa rozhodne do veci zasvätiť i Sinana...

Nanešťastie sa pokazí všetko, čo sa len pokaziť môže, čo všetkých zainteresovaných hlboko zasiahne. No Zeynep akýmsi zázrakom dokáže v sebe nájsť dosť síl nielen na to, aby sa sama znovu postavila na nohy, ale aby s tým pomohla aj Şule, ktorú vezme na milosť nielen kvôli Turne, ale i bábätku, ktoré tá nešťastnica nosí pod srdcom dnes! Keďže Cengizova zúrivosť je zjavne silnejšia ako čokoľvek iné, dokonca i prirodzený pud sebazáchovy, možno by ešte dnes večer zomrel – nebyť Turny.

Udalosti najbližších hodín však potvrdia, že dobré správy a šťastný koniec nemusia nutne chodiť ruka v ruke...

Sledujte v stredu, 29. júla, o 21.30!

 

Pred človekom, ktorého si vážite a s ktorým súcitíte je temer nemožné čokoľvek utajiť...

 

Komentáre (0)