DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 51. a 52. epizóda

03. 08 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 51. a 52. epizóda
Matky a dcéry: 51. a 52. epizóda Foto: Global Agency

Zabudnúť na nekonečný žiaľ Zeynep najviac pomáha muž, ktorý jej daroval svoje srdce i priezvisko... Jej manžel Sinan.

Tahir (Şafak Başkaya) je prekvapený, keď nájde Melek (Beren Gökyildiz) túlať sa vo foyer hotela. Cíti, že dievčatko potrebuje rozveseliť, preto ho vezme tam, kam si praje – netušiac, že ho tým ešte viac rozosmutní. Pretože hoci nečakané stretnutie s Cahide (Gülenay Kalkan) na chvíľku znovu vráti na Melekinu tvár úsmev, to, čo jej povie o Zeynep (Cansu Dere), jej zlomí srdce... Má to byť zrejme milosrdná lož, no ťažko povedať, koho má vlastne chrániť – a pred čím. Keď Cengiz (Berkay Ateş) zistí, že o Şule (Gonca Vuslateri) a Melek sa stará Tahir, v záchvate chorej žiarlivosti sa rozhodne domnelého soka za jeho opovážlivosť náležite potrestať... Zeynepini najbližší sú zdesení, keď im lekár povie, že upadla do kómy, z ktorej sa môže prebrať už o pár dní, ale aj o pár mesiacov, či dokonca rokov! Najťažšie tú správu nesie Sinan (Serhat Teoman), ktorý si svoj život bez nej už ani nevie predstaviť... O rok a pol neskôr je niekdajšie šťastie malej Turny a jej milovanej mamičky Zeynep pre obe už len vzdialenou boľavou spomienkou. Prísť na iné myšlienky dnes utrápenej Melek pomáha jej maličký braček Hasan a Zeynep nová práca a... Návštevy hrobu, v ktorom je pochované jej najväčšie šťastie.

Po návrate do Bandırmy netrvalo dlho a Şule s Cengizom sa vrátili k starému spôsobu života – noci trávia v klube a v podstate celé dni prespia. O domácnosť a najmladšieho člena rodiny sa tak stará malá Melek, ktorá preto opäť často vynecháva vyučovanie. Zabudnúť na nekonečný žiaľ za milovanou dcérkou Zeynep najviac pomáha muž, ktorý jej daroval celé svoje srdce i priezvisko... Jej manžel Sinan. Aj vzťah Gönül (Vahide Perçin) a jej svokry Zeynep (Meral Çetinkaya) prešiel v uplynulých mesiacoch obrovskou zmenou – a zblížili sa i Ali (Can Nergis) a Duru (Ahsen Eroğlu), hoci istá časť jeho srdca zrejme navždy bude patriť iba Zeynep.

Pohľad na fotografiu skupinky detí, z ktorých jedno akoby z oka vypadlo Turne, Gönül hlboko zasiahne. Rozum jej vraví, že dievčatko je mŕtve, no srdce zúfalo chce uveriť iskierke nádeje...

Sledujte v utorok, 4. augusta, o 21.25!

 

Zachovať si v ťažkých chvíľach vieru a nádej človeku často pomáhajú zdanlivo úplne banálne veci...

 

Komentáre (0)