DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 53. a 54. epizóda

04. 08 2020 23:15 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 53. a 54. epizóda
Matky a dcéry: 53. a 54. epizóda Foto: Global Agency

Práca fotografky zavedie Zeynep na vidiek. Je to nepochybne osud, že práve na miesto, kde dnes žije Melek...

Na krste Aliho (Can Nergis) knihy sa Gamze (Alize Gördüm) opäť pokúsi otvoriť Duru (Ahsen Eroğlu) oči, no ona zjavne nechce počuť, že jeho srdce stále patrí ich sestre Zeynep (Cansu Dere). A nič na tom nezmení ani jej manželstvo so Sinanom (Serhat Teoman), ani fakt, že Ali dnes chodí s Duru! Keď Gönül (Vahide Perçin) konfrontuje Cahide (Gülenay Kalkan) s tým, čo zistila – že Turna (Beren Gökyildiz) stále žije a že ona o jej smrti vedome klamala -, Cahide najprv vytrvalo zatĺka, no keď Gönül vytiahne aktuálnu Turninu fotku, vyjde s pravdou von... Şule (Gonca Vuslateri) rozladí a naštve, keď ju jeden zo stálych klientov klubu vymení za novú, mladšiu kolegyňu. Návšteva detského domova, odkiaľ si chcú Zeynep a Sinan osvojiť dieťatko, je pre Zeynep veľmi ťažká, pretože každá drobnosť, veta či predmet jej pripomínajú milovanú dcérku! Po rozhovore so svokrou Zeynep (Meral Çetinkaya) o pravde a lži dozreje v Gönül dôležité rozhodnutie. Keď Cengiz (Berkay Ateş) zistí, že Melek nechtiac poškodila jeho výherný tiket, rozzúri sa a tvrdo ju potrestá... Duru sa veľmi dotkne Aliho reakcia na jej rozhodnutie uchádzať sa o prácu v rovnakých novinách.

Melek temer zošalie od strachu, keď si uvedomí, aké veľké nebezpečenstvo hrozí jej maličkému bračekovi Hasanovi. Nestratí však duchaprítomnosť, pretože vie, že je jediná, kto môže rozkošného drobčeka zachrániť... Cahide je zjavne veľmi spokojná, že jej tajomstvo i naďalej ostane tajomstvom. Gönül to však vidí trochu inak – teraz, keď už pozná strašnú pravdu, chce aspoň vedieť, ako sa dnes Turna má, či je šťastná a spokojná, ako sa k nej rodičia správajú a či opäť netrpí. Práca fotografky zavedie Zeynep na vidiek. Je to nepochybne osud, že práve na miesto, kde dnes žije Melek...

Zo strachu, že Şule zanedbá dôležité Hasanovo očkovanie rovnako, ako v podstate celú starostlivosť oňho, sa Melek rozhodne sama konať. Vďaka tomu sa dozvie pár noviniek o milovanej mamičke, ktoré ju rozplačú.

Sledujte v stredu, 5. augusta, o 21.25!

 

Láska neznamená automaticky šťastie. Jedných oslobodí, druhých zväzuje... Niekomu dá krídla, inému okovy!

 

Komentáre (0)