Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 57. a 58. epizóda

06. 08 2020 23:25 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 57. a 58. epizóda
Matky a dcéry: 57. a 58. epizóda Foto: Global Agency

Melek sa rozžiari ako vianočný stromček, keď u nej zazvoní nečakaná návšteva... „Nešikovná teta“!

Sinan (Serhat Teoman) práve konfrontuje Cahide (Gülenay Kalkan) s tým, čo sa dozvedel od Gönül (Vahide Perçin), keď do dverí vstúpi Zeynep (Cansu Dere). Cahide sa nejakým zázrakom podarí z nezávideniahodnej situácie vykľučkovať, no Sinan sa nevie zbaviť nepríjemného pocitu, že práve premeškal príležitosť, akú už viac nedostane... Melek (Beren Gökyildiz) je kvôli svojej milovanej mamičke, ktorá na ňu zjavne predsa len zabudla, keďže si chce osvojiť iné dievčatko, veľmi nešťastná. A hoci sa pred maličkým Hasanom snaží byť silná a neplakať, jej utrápené srdiečko prezradí, keď zničí jedinú výzdobu svojej skromnej izbičky – kŕdeľ papierových vtákov... Keď Cengiz (Berkay Ateş) nájde škatuľu s jedlom, ktorú pred ním Melek ukryla, v záchvate zúrivosti všetko jedlo rozdupe a spáli. A je mu úplne jedno, že jeho adoptívna dcérka a vlastný synček budú opäť hladovať len a len kvôli nemu... Keď si Duru (Ahsen Eroğlu) príde do Aliho (Can Nergis) bytu po veci, odnesie si viac, než chcela – i boľavú pravdu o tom, prečo ju nepožiada, aby ostala a prečo preňho bude preňho ľahšie pokračovať bez nej. Sinan si zjavne neuvedomuje, že atraktívna mladá žena, ktorá sa „náhodu“ zastaví v jeho kancelárii, má oňho záujem...

Keď sa Zenyep zastaví v obchodíku, stačí len pár viet a stará mama Zeynep (Meral Çetinkaya) pochopí, že jej jediná vnučka ešte stále nič nevie. Preto použije malú lesť, aby ju primäla porozprávať sa s Gönül. Melek sa rozžiari ako vianočný stromček, keď u nej zazvoní nečakaná návšteva... „Nešikovná teta“! Tá síce pôvodne chcela len nechať pred dverami pár tašiek s jedlom, no keď začuje, ako sa Melek márne snaží upokojiť od hlavu zúfalo plačúceho Hasana... Musí tým úbožiatkam skrátka pomôcť! Gamze (Alize Gördüm) na smrť vydesí, keď nájde Duru tuho spať a na jej nočnom stolíku úplne prázdnu fľaštičku od akýchsi liekov!

Sinan sa pokúsi povedať Zeynep pravdu, no zabráni mu v tom šokujúci telefonát. Şuleino (Gonca Vuslateri) skvelé prvé vystúpenie ako speváčky má jeden nepekný kaz... Hulváta Cengiza.

Sledujte v pondelok, 10. augusta, o 21.30!

 

Lož má krátke nohy - a nanešťastie zvyčajne nemá žiadne problémy s krátiacim sa dychom!