Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 59. a 60. epizóda

10. 08 2020 23:35 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 59. a 60. epizóda
Matky a dcéry: 59. a 60. epizóda Foto: Global Agency

Na začiatku bola krádež... A potom tajnosti a mnoho menších klamstiev vydláždili cestu tomu, ktoré zmenilo životy všetkých!

Şule (Gonca Vuslateri) a Cengiz (Berkay Ateş) sa hneď ráno opäť pohádajú. Ako inak, kvôli peniazom. A keďže Cengiz bez alkoholu nevydrží už ani minútu, v hlave mu skrsne ďalší chorý nápad... Chce, aby Melek (Beren Gökyildiz) preňho kradla! Keď sa Duru (Ahsen Eroğlu) konečne preberie, rozhodne sa rodine klamať o tom, čo sa naozaj stalo – aby nemusela čeliť ich otázkam a výčitkám... Gamze (Alize Gördüm), žiaľ, netuší, že šarmantný Selim, ktorý ju tak neskrývane balí, je ženatý a má malého syna! Chrapúň Cengiz si narastajúcu zlosť opäť raz vybije na bezbrannej Melek. Tentoraz ju nechá vymknutú vonku, v hustom daždi... Keď ju do nitky premoknutú a uzimenú nájde láskavá susedka, vezme ju k sebe a zavolá Gönül (Vahide Perçin), ktorá sa hneď vydá na cestu. Znepokojená Zeynep (Cansu Dere) si o svoju biologickú mamu robí starosti, preto sa rozhodne tajne ju sledovať. Sinanovi (Serhat Teoman) tak nevyjde ani ďalší pokus povedať manželke šetrne pravdu, a tak sa stane, čo sa skôr či neskôr skrátka stať muselo - nič netušiaca Zeynep to strašné tajomstvo odhalí sama a... Temer ju to zabije.

Ale ako sa len mohlo stať, že sa v uplynulých mesiacoch všetko tak neuveriteľne zamotalo a že lož, ktorá vraj mala byť milosrdná, spôsobila toľký žiaľ? Nuž, na začiatku bola krádež... A potom tajnosti a mnoho menších klamstiev vydláždili cestu tomu, ktoré zmenilo životy všetkých!

No svoje urobili aj vyhrážky jednej trestuhodne nepoučiteľnej ženy nešťastnému dieťaťu, vynútený sľub a... Všemocné peniaze.

Sledujte v utorok, 11. augusta, o 21.30!

 

Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú... Vždy to platilo a vždy aj bude. Obzvlášť, ak ide o lásku!