Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 61. a 62. epizóda

11. 08 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 61. a 62. epizóda
Matky a dcéry: 61. a 62. epizóda Foto: Global Agency

Stačí jediný pohľad na previnilo sa tváriacu Gönül a všetky dieliky najboľavejšieho puzzle Zeynepinho života zapadnú na svoje miesto!

To, ako a kedy Gamze (Alize Gördüm) zistila, akú strašnú lož jej mama Cahide (Gülenay Kalkan) chystá, bolo zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Rovnako ako to, ako sa Duru (Ahsen Eroğlu) a Ali (Can Nergis) dali dokopy. No postupne všetky tajomstvá – tie nevinné, ale i tie naozaj temné - vychádzajú na povrch. To, ako sa osudom ťažko skúšaná Zeynep (Cansu Dere) krátko po tom, ako sa konečne postavila na nohy, dozvedela o smrti milovanej dcérky, či to, ako malý Hasan po prvýkrát zaplakal v náručí usedavo plačúcej sestričky Melek (Beren Gökyildiz), hoci už babice jeho nevinnú dušičku poručili Bohu. Ale i to, prečo vo chvíli najhlbšieho zúfalstva a beznádeje nemal so zlomenou Zeynep najúprimnejší súcit nik z jej najbližších, ale paradoxne... Şule (Gonca Vuslateri). A napokon i tom, akou neuveriteľnou náhodou Sinan (Serhat Teoman) prišiel na to, že Turna stále žije – a kto má celé to neľudské peklo, ktorým si jeho milovaná manželka v posledných mesiacoch prešla, vlastne na svedomí!

No dnes je dnes... A dnes už Zeynep pozná pravdu, hoci sa jej ešte zdráha uveriť a snaží sa samu seba presvedčiť, že nečakané stretnutie s Turnou je len sen alebo nejaký krutý žart jej stále žialiaceho podvedomia. No stačí jediný pohľad na previnilo sa tváriacu Gönül (Vahide Perçin) a všetky dieliky najboľavejšieho puzzle jej života zapadnú na svoje miesto! Şule tak vytočí Cengiza (Berkay Ateş), že nad sebou úplne stratí kontrolu a príšerne zmláti taxikára, ktorý sa ju pokúsi pred ním chrániť! Keď sa Cahide dozvie, že Zeynep už pozná pravdu, jej srdce vypovie poslušnosť...

Zeynep nemôže inak, musí Turnu opäť vidieť ešte dnes. Preto sa rovno z nemocnice ponáhľa opäť za ňou odhodlaná neodísť, kým sa s dcérkou neporozpráva. Kým jej nepovie... Všetko.

Sledujte v stredu, 12. augusta, o 21.30!

 

Kolobeh života je už raz taký - keď niekto prichádza na svet, iný mu musí uvoľniť miesto...