Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 63. a 64. epizóda

12. 08 2020 23:35 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 63. a 64. epizóda
Matky a dcéry: 63. a 64. epizóda Foto: Global Agency

Zeynep a Sinan nemajú odkiaľ vedieť, že šťastných dní zažila Melek za posledný rok menej, ako je prstov na ruke!

Hoci opätovné zvítanie s Turnou (Beren Gökyildiz) vôbec nedopadlo dobre, Zeynep (Cansu Dere) je taká šťastná, že jej dcérka žije, že sa tým pochváli i mame Cahide (Gülenay Kalkan) pri najbližšej návšteve v nemocnici. Netuší, že Şule (Gonca Vuslateri) len vzala na seba jej vinu, výmenou za Cengizovu (Berkay Ateş) slobodu. Ani to, že mamu Gönül (Vahide Perçin) viní neprávom - rovnako ako Cahide, ktorá zjavne ani po tom, čo len o chlp ušla hrobárovi z lopaty, nie je pripravená priznať si vinu na dcérinom nešťastí ani len sama pred sebou. Starú mamu Zeynep (Meral Çetinkaya) veľmi trápi, že Gönül, ktorá jej je dnes ako dcéra, pyká za hriechy iných, preto sa rozhodne vnučke malou ľsťou otvoriť oči! Na Gamze (Alize Gördüm) veľmi zapôsobí, keď ju jej nápadník Selim pozve na obed priamo v nemocničnej reštaurácii. Nanešťastie o ňom stále ešte nepozná pravdu. Alimu (Can Nergis) sa nechce veriť, že za klamstvom o Turninej smrti stojí Şule. Vôbec mu to nedáva zmysel. No ešte viac ho zmätie, keď náhodou odhalí Sinanovo (Serhat Teoman) tajomstvo.

Radosť z toho, že je Cengiz opäť doma, Şule razom prejde, keď sa do nej zúrivo pustí, pretože hoci nie je práve najbystrejší, nie je ani úplný hlupák a pochopil, že z basy ho určite nepustili len pre jej pekné oči! Pravdu mu však, z pochopiteľných dôvodov, povedať nemôže. Zeynep a Sinana prekvapení, ako šťastne a spokojne Melek pôsobí, keď ju mama Şule spolu s bračekom Hasanom vezme na ihrisko. Nemajú odkiaľ vedieť, že dní ako je tento zažilo drobné dievčatko za posledný rok menej, ako je prstov na ruke!

Po vážnom rozhovore s lekárom, ktorému robia starosti je opakované mdloby, je Zeynep, na rozdiel od Sinana, pripravená na najhoršie...

Sledujte vo štvrtok, 13. augusta, o 21.30!

 

Niektorí ľudia pred blízkymi úzkostlivo strážia svoje tajomstvá, iní sú ako otvorená kniha...