Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 65. a 66. epizóda

13. 08 2020 23:35 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 65. a 66. epizóda
Matky a dcéry: 65. a 66. epizóda Foto: Global Agency

Zeynep povie Melek, že aj keď ju už nikdy nenazve mamou, vždy bude jej dcéra – a nikto a nič to nezmení.

Zeynep (Cansu Dere) sa potrebuje vyrozprávať, preto požiada Şule (Gonca Vuslateri) o stretnutie. No má i ďalší dôvod – chce ešte vidieť Melek (Beren Gökyildiz), než ju krehké zdravie nadobro stratí a naplnia sa najväčšie obavy lekárov. Sinan (Serhat Teoman) vystraší Cahide (Gülenay Kalkan), keď jej naznačí, že o kauze Turna už zrejme vie aj Ali (Can Nergis). A to si tú najznepokojivejšiu správu zatiaľ stále necháva iba pre seba – správu o Zeynepinom rýchlo sa zhoršujúcom zdravotnom stave... Gönül (Vahide Perçin)už má plné zuby toho, ako sa do nej Cahide neustále naváža a každému okolo seba ubližuje v snahe nejako sa vyvliecť z vlastnej viny, ktorá ju zožiera, a tak jej na veľkú radosť svokry Zeynep (Meral Çetinkaya) poriadne vyčistí žalúdok. Cahide kvária výčitky svedomia a chce sa Zeynep so všetkým priznať, Sinan ju však od toho odhovorí. Zdá sa, že Gamze (Alize Gördüm) veľmi lichotí záujem darebáka Selima, o ktorého charaktere a úmysloch nemá ani najmenšie tušenie. No zdanie, našťastie, často klame. Žiaľ, aj ďalšie stretnutie s Melek len rozjatrí boľavú ranu v Zeynepinom srdci, ktorá sa zrejme nikdy celkom nezahojí.

Cengiz (Berkay Ateş) zúri, pretože sa mu nijako nedarí nájsť peniaze, ktorými chce konečne rozbehnúť svoj vlastný podnik, o čom už dlho sníva. Zeynep povie Melek, že aj keď už jej nikdy nenazve mamou, vždy bude jej dcéra – a nikto a nič to nezmení. Návšteva lekára, ktorej sa Zeynep a Sinan tak veľmi obávali, dopadne naozaj nečakane... Duru (Ahsen Eroğlu) je nekonečne šťastná, keď tak trochu i Aliho zásluhou konečne získa prácu, po ktorej tak veľmi túžila. Keď zistí, že mu Şule opäť klamala, pochytí Cengiza ďalší amok. Rozhodne sa jej pripomenúť, kto je v ich vzťahu pánom! A to priamo v podniku, kde Şule práve vystupuje – pred šokovanými zrakmi hostí, medzi ktorými sú dnes večer i Zeynep so Sinanom...

Pomery v dome Şule a Cengiza príde skontrolovať sociálka. Netrvá dlho a príde k rovnakému záveru ako každý súdny človek – že obom deťom by bolo lepšie v detskom domove!

Sledujte v pondelok, 17. augusta, o 21.30!

 

Vraví sa síce, že na každého raz dôjde... No, žiaľ, v skutočnosti len zriedka padne kosa na ten správny kameň!