Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 67. a 68. epizóda

17. 08 2020 23:30 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 67. a 68. epizóda
Matky a dcéry: 67. a 68. epizóda Foto: Global Agency

Polícia zo zmiznutia Melek a Hasana podozrieva Şule a Cengiza, tí ale počas výsluchu obvinia Zeynep...

Melek (Beren Gökyildiz) je zúfalá, pretože má strach, že príde o milovaného bračeka Hasana. Viní z toho Zeynep (Cansu Dere) - a Şule (Gonca Vuslateri), ktorá odnesie synčeka do detského domova, aby ho ochránila pred besniacim Cengizom (Berkay Ateş), lebo chce rozkošné chlapčiatko sprosto predať, ju v tom rada nechá... Sinan (Serhat Teoman) rýchlo pochopí, akú neuveriteľnú špinavosť Cengiz chystá, keď ho zbadá na zázname z bezpečnostných kamier v spoločnosti známeho priekupníka s deťmi. Preto zájde za svojím bývalým kolegom a požiada ho o pomoc. Melek nechápe, prečo mama Şule chce, aby na Hasana zabudla a zmierila sa s tým, že ho už nikdy neuvidí, pretože je vraj pre ne mŕtvy. A tentoraz je to húževnaté drobné stvorenie odhodlané o svoje šťastie bojovať zo všetkých síl, už nikomu nedovolí pripraviť ho oň! Cahide (Gülenay Kalkan) je rozhodnutá priznať sa Zeynep so svojím hriechom a ochrániť tak pred dcériným hnevom aspoň Sinana a Gamze (Alize Gördüm). Lenže Sinan, ktorého rovnako kvária výčitky svedomia, ju predbehne – hoci vie, aké strašné následky to asi bude mať pre ich vzťah... A nanešťastie sa nemýli.

Keďže bez neho už nedokáže vydržať ani minútu, Melek sa hneď ráno ponáhľa do detského domova za malým Hasanom. V nestráženej chvíli využije príležitosť a... Aj s bračekom sa vyparí! Cengiz, ktorý už pozná pravdu, sa medzičasom kajúcne vráti domov k Şule a po toľkých rokoch trápneho slabošského pozérstva sa jej konečne aspoň trochu otvorí. Polícia zo zmiznutia Melek a Hasana podozrieva Şule a Cengiza, tí ale počas výsluchu obvinia Zeynep, a tak Sinan nemá inú možnosť, ako požiadať Cahide, aby jeho manželku okamžite priviedla na políciu vypovedať...

Sinan požiada Aliho (Can Nergis), aby nepovedal Zeynep, čo vie. Stále ju chráni, hoci pre ňu už neexistuje. Je rozhodnutá rozviesť sa s ním čo najskôr!

Sledujte v utorok, 18. augusta, o 21.30!

 

Nie nadarmo sa vraví, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch... A nanešťastie ešte aj zriedka chodí samo!