Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 71. epizóda

19. 08 2020 23:40 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 71. epizóda
Matky a dcéry: 71. epizóda Foto: Global Agency

Keď Cahide povie Zeynep celú nepeknú pravdu, stane sa, žiaľ, presne to, čoho sa najviac obávala – dcéru tým stratí.

Keď si Melek (Beren Gökyildiz) ráno náhodou vypočuje hlučný rozhovor mamy Şule (Gonca Vuslateri) a Cengiza (Berkay Ateş) vonku na ulici, uvedomí si, aké nebezpečenstvo hrozí mame Zeynep (Cansu Dere), ak zostane s ňou a malým Hasanom. Preto sa s ňou rozlúči a vráti sa aj s bračekom domov, kde sa dočká naozaj „krásneho a láskyplného“ privítania... Gönül (Vahide Perçin) prezradí Zeynep, prečo neľutuje, že ju pred rokmi nevzala so sebou do väzenia, ako to v Turecku mnohé väzenkyne z núdze robia, ale že ju zverila do starostlivosti práve Cahide (Gülenay Kalkan).

Frustrovanému Sinanovi (Serhat Teoman) veľmi pomôže rozhovor s bývalým kolegom, ktorý k nemu aj po rokoch a všetkom, čo sa stalo, stále vzhliada. Cengiz stále nechápe, že plače na nesprávnom hrobe, keď viní Sinana zo všetkého svojho nešťastia, a tak sa zaprisahá, že mu zničí život ako on zničil ten jeho! Cahide konečne naberie odvahu a povie Zeynep celú nepeknú pravdu. Stane sa, žiaľ, presne to, čoho sa najviac obávala – dcéru tým stratí.

Keď Cengiz náhodou zistí, kde sa dnes Zeynep udomácnila, jeho dosiaľ len veľmi hmlistý plán pomsty Sinanovi začne dostávať prvé jasné kontúry...

Sledujte vo štvrtok, 21. augusta, o 21.30!

 

Človek, ktorý neustále provokuje osud a koleduje si o problémy... Skrátka musí rátať s nevyhnutnou reakciou.