Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 78. a 79. epizóda

26. 08 2020 21:35 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 78. a 79. epizóda
Matky a dcéry: 78. a 79. epizóda Foto: Global Agency

Cengiz opäť začne vystrkovať rožky – dohodu, ktorú uzavreli so Zeynep, arogantne poruší hneď v prvý deň!

Sinanova (Serhat Teoman) strašná smrť zanechala v srdci všetkých, ktorí ho poznali a mali radi, mučivou prázdnotou zívajúcu ranu. Tú najväčšiu a najbolestnejšiu, pochopiteľne, v srdci zdrvenej Zeynep (Cansu Dere), ktorej znovu nájsť samu seba a dôvod opäť sa usmievať môže pomôcť jedine milosrdný čas, ktorý skôr či neskôr zacelí každú ranu, no predovšetkým... Milovaná dcérka (Beren Gökyildiz). Vie to ona, vedia to jej najbližší a vie to dokonca i Şule (Gonca Vuslateri), ktorú výčitky svedomia a vďačnosť za záchranu jej i Hasanovho života privedú za Zeynep. Ponúkne jej, že Melek už navždy nechá žiť u nej, ak... Ak na oplátku stiahne trestné oznámenie na Cengiza (Berkay Ateş). Obrovskú radosť drobného dievčatka však rýchlo vystrieda zúfalstvo a strach, pretože si nedokáže predstaviť, že by sa už viac nestarala o milovaného bračeka a nechala ho napospas svojim rodičom z pekla! A tak sa nešťastná Zeynep - aby nestratila dcérku, ktorá jej je dnes úplne všetkým – rozhodne s tými diablami v ľudskej koži dohodnúť...

Po rozhovore s mamičkou Zeynep sa Turna rozhodne starej mame Cahide (Gülenay Kalkan) odpustiť. Tá pri tej príležitosti dcére prezradí, že vnučku zahrnula do svojho závetu - pretože v poslednom čase sa akosi nedokáže ubrániť myšlienkam na smrť... Cengiz so Şule sa ešte ani poriadne nestihnú udomácniť v novom domove a hlava rodiny už opäť začne vystrkovať rožky – dohodu, ktorú uzavreli so Zeynep, arogantne poruší hneď v prvý deň! A keďže je zjavne na koni, začne si dodatočne klásť ďalšie podmienky. No netrvá dlho a nefér zbrane opäť vytiahne i nepoučiteľná Şule!

Akoby toho na ňu už i tak nebolo dosť, utrápenú Zeynep začnú sužovať mučivé nočné mory, plné násilia. Sny, ktoré možno vôbec nie sú sny, ale... Spomienky.

Sledujte v stredu, 26. augusta, o 22.30 a vo štvrtok, 27. augusta, o 21.30!

 

Zmluva s diablom je bez záruk - a všetko, na čo ste voľky-nevoľky pristúpili, sa môže obrátiť proti vám!