Matky a dcéry cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Matky a dcéry: 80. a 81. epizóda

27. 08 2020 21:40 | Alexandra Stahlová
Matky a dcéry: 80. a 81. epizóda
Matky a dcéry: 80. a 81. epizóda Foto: Global Agency

Şule sa rozhodne ochrániť Melek a jej budúcnosť pred Cengizom. A tentoraz to dotiahne až do konca!

Turnina (Beren Gökyildiz) veľká radosť z toho, že po dlhom čase smela stráviť znovu čas s bračekom Hasanom, netrvá dlho. Pretože aby nebol opäť oheň na streche, musí Zeynep (Cansu Dere) chlapčeka do hodiny vrátiť jeho nehodným rodičom. Napokon to ale namiesto nej urobí Gönül (Vahide Perçin), aby si mama s dcérou mohli po takom dlhom odlúčení užívať len jedna druhú. A aby osudom ťažko skúšaná žena mohla otvorene a bez svedkov povedať Cengizovi (Berkay Ateş), čo má už veľmi dlho na srdci a čo skrátka musí von! Ali (Can Nergis) sa rozhodne pred Zeynep tajiť strašnú pravdu o jej minulosti, aby sa netrápila ešte viac. Duru (Ahsen Eroğlu) a Gamze (Alize Gördüm) hlboko zasiahne, keď sa dozvedia, ako veľmi zle na tom ich mama Cahide (Gülenay Kalkan) zdravotne je. Keď Zeynep konečne nájde v sebe dostatok odvahy pretriediť Sinanove (Serhat Teoman) veci, nájde v nich aj spis týkajúci sa Gönülinho prípadu. Keď sa doň zahĺbi, konečne pochopí, ako veľmi ju jej mama miluje a vždy milovala. A tak ju po prvý raz osloví tým vzácnym slovom... Keď Gamze zbadá Cengiza drzo sa producírovať v záhrade ich vily, prasknú jej nervy a vytiahne naňho zbraň! Zeynep má pocit, akoby bola prekliata, pretože všetci, ktorých miluje a ktorí milujú ju, kvôli nej trpeli a trpia.

Svet sestier Güneşových sa rozsype na tisíc drobučkých kúskov, ostrých ako britva a mučivo bodajúcich priamo do srdca, keď unavené srdce ich milovanej mamy navždy utíchne... Şule (Gonca Vuslateri) sa už z Cengiza, jeho arogancie, lží a krutosti obracia žalúdok. Trvalo to nekonečne dlho, no konečne svitol deň, keď na prvom mieste v jej živote už viac nie je ten sebecký chrapúň, ale jej deti! Preto zájde za Zeynep a prezradí jej čo-to o svojej minulosti. Niečo, čo ešte nikdy nikomu nepovedala. No má aj iný dôvod... Ochrániť Melek a jej budúcnosť pred Cengizom. A tentoraz to dotiahne až do konca!

No v živote to už tak chodí, že kým utrpenie akoby nemalo konca, šťastie je prchavé – v jednej sekunde je tu a v ďalšej už po ňom niet ani najmenšej stopy. A dnes, žiaľ, má diabol opäť v rukách lepšie karty...

Sledujte vo štvrtok, 27. augusta, o 22.30 a v pondelok, 31. augusta, o 22.30!

Žiť s človekom, ktorého by aj samo Peklo vyvrhlo, keby ho muselo pohltiť, je trest pripomínajúci doživotie!